Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers Rotary, Reostat > KA1031S24
Permintaan Quote
Melayu
KA1031S24
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KA1031S24
  • Penerangan
    POT 10K OHM 2W CARBON LOG
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    Solder Lug
  • suhu Pekali
  • tirus
    Logarithmic
  • Saiz - Body
    Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm)
  • Siri
    K
  • putaran
    314°
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    Q7159189A
  • Bilangan Turns
    1
  • Bilangan Gangs
    1
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
  • sesendal Thread
    3/8-32
  • Dibina pada Tukar
    None
  • Jenis pelarasan
    User Defined
  • Jenis penggerak
    Slotted
  • penggerak Negara
    0.750" (19.05mm)
  • penggerak Diameter
    0.249" (6.32mm)