Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > R0.25S12-2412/HP-R
Permintaan Quote
Melayu
4814381Image R0.25S12-2412/HP-R.RECOM Power
R0.25S12-2412/HP-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    R0.25S12-2412/HP-R
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V 250MW
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    21.6V
  • Voltan - Input (Max)
    26.4V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Siri
    ECONOLINE R0.25S
  • Kuasa (Watt)
    250mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    12-SMD Module, 10 Leads
  • Nama lain
    R0.25S122412/HPR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    60 ~ 70%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 21.6V - 26.4V Input
  • Semasa - Output (Max)
    21mA
  • aplikasi
    ITE (Commercial), Medical
R0.25S12-2412
R0.25S12-2412
Penerangan: DC DC CONVERTER 12V 250MW