Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > R15P215D/P
Permintaan Quote
Melayu
4914273Image R15P215D/P.RECOM Power
R15P215D/P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    R15P215D/P
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-15V 2W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    6.4kV
  • Voltan - Input (Min)
    13.5V
  • Voltan - Input (Max)
    16.5V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
  • Siri
    ECONOLINE RxxP2xx
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    7-SIP Module, 5 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    80%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 13.5V - 16.5V Input
  • Semasa - Output (Max)
    66mA, 66mA