Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > R2D10-1524
Permintaan Quote
Melayu
1540271Image R2D10-1524.RECOM Power
R2D10-1524
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
33+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    R2D10-1524
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-24V 2W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -24V
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    1kV
  • Voltan - Input (Min)
    13.5V
  • Voltan - Input (Max)
    16.5V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
  • Siri
    ECONOLINE R2D
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    10-SMD Module
  • Nama lain
    R2D101524
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    80%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input
  • Semasa - Output (Max)
    42mA, 42mA