Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > RAC05-15DC/W
Permintaan Quote
Melayu
4887499Image RAC05-15DC/W.RECOM Power
RAC05-15DC/W
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RAC05-15DC/W
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER +/-15V 170MA 5W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC05-C
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 75°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    77%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 170mA, 170mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    170mA, 170mA