Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > RAC10-15SA-ST
Permintaan Quote
Melayu
2071188Image RAC10-15SA-ST.RECOM Power
RAC10-15SA-ST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RAC10-15SA-ST
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 15V 10W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.78" L x 2.12" W x 1.06" H (96.0mm x 53.9mm x 27.0mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC10-A
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • Nama lain
    RAC1015SAST
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    71%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 666mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    666mA