Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > RAC20-09SA
Permintaan Quote
Melayu
6027926Image RAC20-09SA.RECOM Power
RAC20-09SA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RAC20-09SA
  • Penerangan
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.243 lb (110.22g)
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    9V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC20-A
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module, 5 Leads
  • Nama lain
    RAC2009SA
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Peraturan beban
    ±1%
  • Peraturan Line
    ±0.5%
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    82%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.23A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.23A