Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > RAC30-15DA-E
Permintaan Quote
Melayu
2984636Image RAC30-15DA-E.RECOM Power
RAC30-15DA-E
Dalam stok
2+
  • Nombor Bahagian
    RAC30-15DA-E
  • Penerangan
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.467 lb (211.83g)
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC30-A
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • Pakej / Kes
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Nama lain
    RAC3015DAE
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Peraturan beban
    ±3%
  • Peraturan Line
    ±1%
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    80%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    1A, 1A