Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > RAC35-24SG/OF
Permintaan Quote
Melayu
5218673Image RAC35-24SG/OF.RECOM Power
RAC35-24SG/OF
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RAC35-24SG/OF
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 36W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.01" W x 1.10" H (101.6mm x 51.0mm x 28.0mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC35-G/OF
  • Kuasa (Watt)
    36W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 65°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, Universal Input
  • kecekapan
    83%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.5A