Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > RAC40-15SA-E
Permintaan Quote
Melayu
32673Image RAC40-15SA-E.RECOM Power
RAC40-15SA-E
  • Nombor Bahagian
    RAC40-15SA-E
  • Penerangan
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.618 lb (280.32g)
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
  • Siri
    POWERLINE RAC40-A
  • Kuasa (Watt)
    40W
  • Pakej / Kes
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Nama lain
    RAC4015SAE
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Peraturan beban
    ±1%
  • Peraturan Line
    ±0.5%
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, SCP
  • kecekapan
    83%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.67A