Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > RAC60-15S/OF
Permintaan Quote
Melayu
1246930Image RAC60-15S/OF.RECOM Power
RAC60-15S/OF
  • Nombor Bahagian
    RAC60-15S/OF
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 15V 60W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
  • Siri
    RAC60
  • Kuasa (Watt)
    60W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    84%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    4A