Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD12-700
Permintaan Quote
Melayu
7038273Image RACD12-700.RECOM Power
RACD12-700
  • Nombor Bahagian
    RACD12-700
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 3-17V 700MA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Berat
    0.221 lb (100.24g)
  • Voltan - Output
    3 ~ 17 V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    264VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    5.5mm Socket, Screw Terminal
  • Saiz / Dimensi
    4.84" L x 1.77" W x 0.71" H (123.0mm x 45.0mm x 18.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD12
  • penilaian
    IP20
  • Kuasa (Watt)
    12W
  • Nama lain
    RACD12700
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 50°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    78%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    700mA 3 ~ 17 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    700mA