Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACV30-12
Permintaan Quote
Melayu
2122048Image RACV30-12.RECOM Power
RACV30-12
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    RACV30-12
  • Penerangan
    LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.5A
  • Model ECAD
  • Berat
    0.375 lb (170.1g)
  • Voltan - Output
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    264VAC
  • Jenis
    Constant Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    5.5mm Socket, Screw Terminal
  • Saiz / Dimensi
    6.30" L x 1.97" W x 0.87" H (160.0mm x 50.0mm x 22.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACV30
  • penilaian
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • Nama lain
    RACV3012
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 50°C
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, SCP
  • kecekapan
    83%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    2.5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    2.5A