Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC3.5-0505DRW/R8/A/CTRL
Permintaan Quote
Melayu
161577Image REC3.5-0505DRW/R8/A/CTRL.RECOM Power
REC3.5-0505DRW/R8/A/CTRL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
15+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    REC3.5-0505DRW/R8/A/CTRL
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -5V
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    8kV
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    9V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Siri
    ECONOLINE REC3.5/R
  • Kuasa (Watt)
    3.5W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Nama lain
    REC3.50505DRW/R8/A/CTRL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, SCP
  • kecekapan
    77%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 4.5V - 9V Input
  • Semasa - Output (Max)
    350mA, 350mA