Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC3.5-0512SRW/R8/A
Permintaan Quote
Melayu
5603289Image REC3.5-0512SRW/R8/A.RECOM Power
REC3.5-0512SRW/R8/A
  • Nombor Bahagian
    REC3.5-0512SRW/R8/A
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V 3.5W
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    8kV
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    9V
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Kuasa (Watt)
    3.5W
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 6 Leads
  • Nama lain
    REC3.50512SRW/R8/A
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    1
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    82%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 290mA 4.5V - 9V Input
  • Semasa - Output (Max)
    290mA