Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL
Permintaan Quote
Melayu
6844527Image REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL.RECOM Power
REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL
  • Nombor Bahagian
    REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 9V 3.5W
  • Voltan - Output 1
    9V
  • Voltan - Pengasingan
    10kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Kuasa (Watt)
    3.5W
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Nama lain
    REC3.51209SRW/R10/A/CTRL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    1
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, SCP
  • kecekapan
    81%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 388mA 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    388mA