Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC3.5-1215DRW/R8/A/X1
Permintaan Quote
Melayu
1425348Image REC3.5-1215DRW/R8/A/X1.RECOM Power
REC3.5-1215DRW/R8/A/X1
  • Nombor Bahagian
    REC3.5-1215DRW/R8/A/X1
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    8kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Kuasa (Watt)
    3.5W
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 6 Leads
  • Nama lain
    REC3.51215DRW/R8/A/X1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • ciri-ciri
    SCP, UVLO
  • kecekapan
    82%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    117mA, 117mA