Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC3.5-2405SRW/R10/A/CTRL
Permintaan Quote
Melayu
1296594Image REC3.5-2405SRW/R10/A/CTRL.RECOM Power
REC3.5-2405SRW/R10/A/CTRL
  • Nombor Bahagian
    REC3.5-2405SRW/R10/A/CTRL
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 5V 3.5W
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    10kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Kuasa (Watt)
    3.5W
  • Nama lain
    REC3.52405SRW/R10/A/CTRL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • kecekapan
    81%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    700mA