Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC30-2412DZ
Permintaan Quote
Melayu
6203477Image REC30-2412DZ.RECOM Power
REC30-2412DZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
11+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    REC30-2412DZ
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
  • Siri
    ECONOLINE REC30-Z
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module, 7 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
  • kecekapan
    88.5%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 9V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.25A, 1.25A