Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC30-4812SZ
Permintaan Quote
Melayu
3160283Image REC30-4812SZ.RECOM Power
REC30-4812SZ
  • Nombor Bahagian
    REC30-4812SZ
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V 30W
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    75V
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
  • Siri
    ECONOLINE REC30-Z
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module, 6 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
  • kecekapan
    89%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 18V - 75V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.5A