Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > REC5-243.3SRW/H2/A/SMD-R
Permintaan Quote
Melayu
3562492Image REC5-243.3SRW/H2/A/SMD-R.RECOM Power
REC5-243.3SRW/H2/A/SMD-R
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    REC5-243.3SRW/H2/A/SMD-R
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 3.3V 5W
  • Voltan - Output 1
    3.3V
  • Voltan - Pengasingan
    2kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Saiz / Dimensi
    1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
  • Siri
    ECONOLINE REC5
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    24-SMD Module, 18 Leads
  • Nama lain
    REC5243.3SRW/H2/A/SMDR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 75°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    77%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    1A