Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > REDIN480-24/3AC
Permintaan Quote
Melayu
6350788Image REDIN480-24/3AC.RECOM Power
REDIN480-24/3AC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    REDIN480-24/3AC
  • Penerangan
    480W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    4242kV
  • Voltan - Input
    320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH)
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    6.00" L x 4.53" W x 5.12" H (152.5mm x 115.0mm x 130.0mm)
  • Siri
    REDIN480/3AC
  • Kuasa (Watt)
    480W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 55°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output
  • kecekapan
    91%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH) Input
  • Semasa - Output (Max)
    20A