Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RP10-4815DA
Permintaan Quote
Melayu
1395311Image RP10-4815DA.RECOM Power
RP10-4815DA
  • Nombor Bahagian
    RP10-4815DA
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-15V 10W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    36V
  • Voltan - Input (Max)
    75V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
  • Siri
    POWERLINE RP10-A
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 80°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP, UVLO
  • kecekapan
    90%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 36V - 75V Input
  • Semasa - Output (Max)
    333mA, 333mA