Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RP12-1205SA
Permintaan Quote
Melayu
413923Image RP12-1205SA.RECOM Power
RP12-1205SA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RP12-1205SA
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 5V 12W
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Saiz / Dimensi
    1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Siri
    POWERLINE RP12-A
  • Kuasa (Watt)
    12W
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 9 Leads
  • Nama lain
    RP12-1205SA-ND
    RP121205SA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    86%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2.4A 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.4A
  • Ciri-ciri kawalan
    Enable, Active High
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
RP12-1215SA/SMD
RP12-1215SA/SMD
Penerangan: DC DC CONVERTER 15V 12W
Pengilang: RECOM Power
RP12-1205DA/SMD
RP12-1205DA/SMD
Penerangan: DC DC CONVERTER +/-5V 12W