Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RP15-1205DA
Permintaan Quote
Melayu
6979950Image RP15-1205DA.RECOM Power
RP15-1205DA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RP15-1205DA
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-5V 15W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -5V
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
  • Siri
    POWERLINE RP15-A
  • Kuasa (Watt)
    15W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module, 4 Leads
  • Nama lain
    RP151205DA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    85%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.5A, 1.5A
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
RP1460
RP1460
Penerangan: BOX PLSTC OFF WHT 8.66"L X 6.5"W
Pengilang: Hammond Manufacturing
RP15-1205DA/N-HC
RP15-1205DA/N-HC
Penerangan: DC DC CONVERTER +/-5V 15W