Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RP20-1215DF-HC
Permintaan Quote
Melayu
6260223Image RP20-1215DF-HC.RECOM Power
RP20-1215DF-HC
Dalam stok
20+
  • Nombor Bahagian
    RP20-1215DF-HC
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-15V 20W
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Siri
    POWERLINE RP20-F
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
    RP201215DFHC
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • kecekapan
    86%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    667mA, 667mA