Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RP20-4812DFW
Permintaan Quote
Melayu
6218105Image RP20-4812DFW.RECOM Power
RP20-4812DFW
Dalam stok
9+
  • Nombor Bahagian
    RP20-4812DFW
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-12V 20W
  • Voltan - Output 2
    -12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    75V
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Siri
    POWERLINE RP20-FW
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
    RP204812DFW
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 63°C
  • kecekapan
    85%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 18V - 75V Input
  • Semasa - Output (Max)
    833mA, 833mA