Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > DC DC Converters > RPMD20-2412SFW
Permintaan Quote
Melayu
5157107Image RPMD20-2412SFW.RECOM Power
RPMD20-2412SFW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
30+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RPMD20-2412SFW
  • Penerangan
    DC/DC CONVERTER 12V 20W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Input (Min)
    9.5V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
  • Siri
    POWERLINE Power Modules
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    RPMD202412SFW
  • Suhu Operasi
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
  • Semasa - Output (Max)
    1.67A