Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > DC DC Converters > RPMD30-2412DEW
Permintaan Quote
Melayu
1698992Image RPMD30-2412DEW.RECOM Power
RPMD30-2412DEW
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
30+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RPMD30-2412DEW
  • Penerangan
    DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Input (Min)
    10V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • Jenis
    Isolated
  • Saiz / Dimensi
    4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
  • Siri
    POWERLINE Power Modules
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
  • Nama lain
    RPMD302412DEW
  • Suhu Operasi
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
  • Semasa - Output (Max)
    1.25A, 1.25A