Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RPP30-2412D
Permintaan Quote
Melayu
RPP30-2412D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RPP30-2412D
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    2.25kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
  • Siri
    POWERLINE+ RPP30
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Suhu Operasi
    -45°C ~ 86°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
  • kecekapan
    90%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.25A, 1.25A