Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > RTD-1524/H
Permintaan Quote
Melayu
5256734Image RTD-1524/H.RECOM Power
RTD-1524/H
  • Nombor Bahagian
    RTD-1524/H
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-24V 2W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -24V
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    13.5V
  • Voltan - Input (Max)
    16.5V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
  • Siri
    ECONOLINE RTD
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    10-SMD Module, 6 Leads
  • Nama lain
    RTD1524/H
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    85%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input
  • Semasa - Output (Max)
    42mA, 42mA