Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RF Transceiver Modul > GAMMA-915R
Permintaan Quote
Melayu
1496687Image GAMMA-915R.RF Solutions
GAMMA-915R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GAMMA-915R
  • Penerangan
    LORA TELEMETRY & MODEM MODULE 16
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.6 V ~ 15 V
  • Digunakan IC / Bahagian
  • Siri
  • Antara muka bersiri
  • kepekaan
    -137dBm
  • RF Keluarga / Standard
    General ISM < 1GHz
  • Protokol
    LoRa™
  • Power - Output
    20dBm
  • pembungkusan
    Bag
  • Pakej / Kes
    Module
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • modulasi
  • Saiz memori
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kekerapan
    915MHz
  • Kadar Data
  • Semasa - Memancar
    155mA
  • Semasa - Menerima
    23mA