Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > VCOs (Voltan Pengayun Terkawal) > VCO-5500TC
Permintaan Quote
Melayu
VCO-5500TC
  • Nombor Bahagian
    VCO-5500TC
  • Penerangan
    IC OSCILLATOR VCO
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
  • Saiz / Dimensi
    0.504" Dia (12.80mm)
  • Siri
    VCO
  • Menolak (MHz / V)
  • Kuasa (dBm)
    0.5
  • Fasa Noise Typ (DBC / Hz)
    -96
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-8 Style, 4 Lead
    Lead free / RoHS Compliant
  • Icc Dagangan
  • Tinggi
    0.270" (6.86mm)
  • Jarak frekuensi
    5490 ~ 5510MHz
  • Kekerapan - Center
    5500MHz
  • Penerangan terperinci
    5500MHz Center Frequency Voltage Controlled Oscillator 0.5 dBm 2nd Harmonic, Typ (dBc)