Rumah > Produk > Rangkaian Solutions > Suis, Hab > 110FXE2-SC-15
Permintaan Quote
Melayu
6366377Image 110FXE2-SC-15.Red Lion Controls
110FXE2-SC-15
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    110FXE2-SC-15
  • Penerangan
    NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
  • Model ECAD
  • Voltan - Input
    10 ~ 49VDC
  • Jenis
    Switch - Unmanaged
  • Siri
  • SFP / Jenis XFP
  • Pelabuhan SFP / XFP
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 80°C
  • Bilangan Pelabuhan
    10
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Jenis Fiber
    100BASE-FX (Singlemode)
  • Pelabuhan serat
    2
  • Jenis tembaga
    10/100
  • Pelabuhan tembaga
    8
  • Jenis penyambung
    RJ45, SC
  • konfigurasi
    Fixed
110FX2-SC
110FX2-SC
Penerangan: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 10 PORT
Pengilang: Red Lion Controls
110CJ
110CJ
Penerangan: FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/250VDC
Pengilang: Bussmann (Eaton)
110I,AL
110I,AL
Penerangan: BOX ABS ALMOND 3.6"L X 2.25"W
Pengilang: Serpac Electronic Enclosures
110I,GY
110I,GY
Penerangan: BOX ABS GRAY 3.6"L X 2.25"W
110EET
110EET
Penerangan: FUSE CRTRDGE 110A 690VAC/500VDC
Pengilang: Bussmann (Eaton)
110CNQ045A
110CNQ045A
Penerangan: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D618