Rumah > Produk > Kawalan industri > Pengawal - Proses, Suhu > P4810010
Permintaan Quote
Melayu
4259590Image P4810010.Red Lion Controls
P4810010
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P4810010
  • Penerangan
    CONTROL PROC REL OUT 24V 18-36V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.38 lb (172.37g)
  • Voltan - Bekalan
    24VAC, 18 ~ 36VDC
  • Jenis
    Process Controller
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
    P48
  • Panel cutout Ukuran
    Square - 45.00mm x 45.00mm
  • Jenis output
    Relay
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • Bilangan Aksara Per Row
    4, 4
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Julat Input
    0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
  • Perlindungan Ingress
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • ciri-ciri
  • Jenis paparan
    LED - Dual Color Characters
  • Paparan Watak - Tinggi
    0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm)
  • Penerangan terperinci
    Process Controller 24VAC, 18 ~ 36VDC Panel Mount