Rumah > Produk > Kawalan industri > Pengawal - Proses, Suhu > PXU11AB0
Permintaan Quote
Melayu
4358537Image PXU11AB0.Red Lion Controls
PXU11AB0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PXU11AB0
  • Penerangan
    CONTROL TEMP/PROC REL OUT 24V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.331 lb (150.14g)
  • Voltan - Bekalan
    24VDC
  • Jenis
    Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U)
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
    PXU
  • Panel cutout Ukuran
    Square - 45.00mm x 45.00mm
  • Jenis output
    Relay (4)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • Bilangan Aksara Per Row
    4, 4
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Julat Input
    -200°C ~ 1800°C, 0 ~ 10VDC
  • Perlindungan Ingress
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • ciri-ciri
    Excitation Supply, Sensor Fault Detection
  • Jenis paparan
    LCD - Dual Color Characters, Backlight
  • Paparan Watak - Tinggi
    0.433" (11.00mm), 0.275" (7.00mm)
  • Penerangan terperinci
    Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U) 24VDC Panel Mount