Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > 101-100KX
Permintaan Quote
Melayu
3308584Image 101-100KX.Riedon
101-100KX
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    101-100KX
  • Penerangan
    RES 100K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.01%
  • suhu Pekali
    ±10ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm)
  • Siri
    100/SM/PC
  • Mod panel
    100 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    101-100KX8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 145°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound
  • komposisi
    Wirewound
101-100RB
101-100RB
Penerangan: RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Pengilang: Riedon
Penerangan: KIT ADD ON WI-FI RCM3700
Pengilang: Digi International
Penerangan: MODULE POWERCORE FLEX 3810
Pengilang: Digi International
Penerangan: SOFTWARE WEB DNLD DC 9 UPGRADE
Penerangan: SOFTWARE CD SNMP V2 UPGRADE
Penerangan: SOFTWARE CD FAT FILE V2 UPGRADE
101-100RX
101-100RX
Penerangan: RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL