Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FPR2A-0R02F1
Permintaan Quote
Melayu
1372711Image FPR2A-0R02F1.Riedon
FPR2A-0R02F1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FPR2A-0R02F1
  • Penerangan
    RES 0.02 OHM 30W 1% TO218
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-218 (TO-247)
  • Saiz / Dimensi
    0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
  • Siri
    FPR
  • Mod panel
    20 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-247-2 Variant
  • Nama lain
    FPR2-T2180.020
    FPR2-T2180.020-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 130°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    47 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.949" (24.10mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 mOhms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil