Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FPR2B-0R75F1
Permintaan Quote
Melayu
2156718Image FPR2B-0R75F1.Riedon
FPR2B-0R75F1
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    FPR2B-0R75F1
  • Penerangan
    RES 0.75 OHM 15W 1% TO220
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220
  • Saiz / Dimensi
    0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
  • Mod panel
    750 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    15W