Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > FPS2B-25RF1
Permintaan Quote
Melayu
1541463Image FPS2B-25RF1.Riedon
FPS2B-25RF1
  • Nombor Bahagian
    FPS2B-25RF1
  • Penerangan
    RES SMD 25 OHM 1% 1.5W D2PAK
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    D²PAK
  • Saiz / Dimensi
    0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
  • Siri
    FPS
  • Mod panel
    25 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1.5W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Nama lain
    FPS2-T22025.000CT
    FPS2-T22025.000CT-ND
    FPS2B-25RF1CT
    FPS2B25RF1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 130°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.161" (4.10mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    25 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil