Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > PFS35-6K2F1
Permintaan Quote
Melayu
3046892Image PFS35-6K2F1.Riedon
PFS35-6K2F1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PFS35-6K2F1
  • Penerangan
    RES SMD 6.2K OHM 1% 35W TO263
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263 (D-Pak)
  • Saiz / Dimensi
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • Siri
    PFS35
  • Mod panel
    6.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    35W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    6.2 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film