Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > S2-0R047F8
Permintaan Quote
Melayu
4635186Image S2-0R047F8.Riedon
S2-0R047F8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S2-0R047F8
  • Penerangan
    RES 0.047 OHM 1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
  • Siri
    S
  • Mod panel
    47 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2615 J-Lead
  • Nama lain
    S-2 0.047 OHM 1%
    S-2-0.047FTR
    S-2-0.047FTR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.142" (3.60mm)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    47 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound