Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > S5-150RF8
Permintaan Quote
Melayu
4905284Image S5-150RF8.Riedon
S5-150RF8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S5-150RF8
  • Penerangan
    RES SMD 150 OHM 1% 4W 8230
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
  • Siri
    S
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8230 J-Lead
  • Nama lain
    S-5-150FTR
    S-5-150FTR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.319" (8.10mm)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound