Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > UAL25-12RF8
Permintaan Quote
Melayu
785108Image UAL25-12RF8.Riedon
UAL25-12RF8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UAL25-12RF8
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
  • Siri
    UAL
  • Mod panel
    12 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Nama lain
    UAL-25 12 OHM 1%
    UAL-25-12F
    UAL-25-12F-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.575" (14.60mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    12 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor