Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > UAL25-25RF8
Permintaan Quote
Melayu
6564214Image UAL25-25RF8.Riedon
UAL25-25RF8
  • Nombor Bahagian
    UAL25-25RF8
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 25 OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
  • Mod panel
    25 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • Nama lain
    UAL-25-25F
    UAL-25-25F-ND
    UAL25-25RF8-ND
    UAL2525RF8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.575" (14.60mm)
  • Penerangan terperinci
    25 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor