Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > UAL5-300RF8
Permintaan Quote
Melayu
4993209Image UAL5-300RF8.Riedon
UAL5-300RF8
  • Nombor Bahagian
    UAL5-300RF8
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 300 OHM 1% 7.5W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
  • Mod panel
    300 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    7.5W
  • Nama lain
    UAL-5-300F
    UAL-5-300F-ND
    UAL5-300RF8-ND
    UAL5300RF8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.335" (8.50mm)
  • Penerangan terperinci
    300 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor