Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 100MXG1000MEFCSN22X30
Permintaan Quote
Melayu
2503946Image 100MXG1000MEFCSN22X30.Rubycon
100MXG1000MEFCSN22X30
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    100MXG1000MEFCSN22X30
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    1000µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.394" (10.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    MXG
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Ripple Semasa
    Polar
  • polarisasi
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Penyambung
    100V
  • Pakej / Kes
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Capacitors
    1.47A
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    100MXG1000MEFCSN22X30
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • galangan
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • berkembang Penerangan
    1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
  • aplikasi
    2000 Hrs @ 105°C