Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 10ZLH2200MEFC10X23
Permintaan Quote
Melayu
6690949Image 10ZLH2200MEFC10X23.Rubycon
10ZLH2200MEFC10X23
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    10ZLH2200MEFC10X23
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    ZLH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.575A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.25A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    10ZLH2200MEFC10X23-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    18 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF