Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 160RX3027AT810X16
Permintaan Quote
Melayu
160RX3027AT810X16
  • Nombor Bahagian
    160RX3027AT810X16
  • Penerangan
    CAP ALUM 27UF 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    RX30
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 130°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    27µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
  • kemuatan
    27µF