Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 160VXR1200MEFC25X50
Permintaan Quote
Melayu
160VXR1200MEFC25X50
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    160VXR1200MEFC25X50
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    VXR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.3A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.45A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1200µF